Multifunkční studio a kreativní prostor
na pražských Vinohradech

facebook

Objednejte si newsletter

Kalendář akcí

<< Předchozí Následující >>

LEDEN 2018

Trénink paměti

20.01.-21.01. Trénink paměti

Trénink paměti , který vám nabízíme, má promyšlenou strukturu a náplň s velkou nabídkou mnemotechnik, s jejichž pomocí si každý může dramaticky zvýšit kapacitu paměti. 

Workshop je koncipován jako kombinace skupinových, párových a individuálních činností. Cvičení a hry kombinují logické myšlení a tvůrčí přístup. 

Lektorkou je certifikovaná trenérka paměti 3. (nejvyššího) stupně ing. Petra Davidová, členka České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging. 

"Před 5 lety jsem se dozvěděla o možnosti vytrénování paměti. Nadchla mne myšlenka, že mohu významně zlepšit svoji paměť a že je v mé moci rozvíjet kreativitu vlastního myšlení. Začala jsem na sobě pracovat a byla jsem doslova nadšena výsledky. A odtud byl už jen malý krůček k rozhodnutí předávat svoje „know-how“ dalším lidem. Mí klienti si běžně umí zapamatovat nákupní seznam o 150 položkách, využívají mnemotechniky, když se učí slovíčka cizího jazyka, ví, jak si snadno zapamatovat jména druhých osob, znají několik metod, jak si zapamatovat telefonní čísla, a mnohé další. Naše setkávání při skupinovém tréninku paměti jsou i společenským zážitkem odbourávajícím případný stres."

Již během tohoto workshopu se naučíte pracovat s pamětí úplně jinak, než jsme zvyklí, a zažijete nečekaný nárůst paměťové kapacity. 
Vaše vlastní představivost Vás překvapí!

Praktické informace k workshopu:

Časový rozvrh: 
sobota / neděle: 9.00 - 12.00 / 13.30 - 16.30 hod.

Cena: 2000 Kč

Další informace a registrace: 
info@studioitaka.cz 
nebo tel. 603 417 550 (Jitka Švecová), 602 233 774 (Jitka Polanská)

Součástí registrace je i záloha 1000 Kč, kterou prosím pošlete
na účet. 2500261601/2010

Těšíme se na společný zážitek.